Jak w łatwy sposób zarobić w Internecie?

Zarejestruj się, wypełniaj płatne ankiety online i zarabiaj używając smartfona. Po wejściu na stronę naszego panelu badawczego tgmpanel.pl możesz zacząć zarabiać praktycznie od razu.

Ale jak się do tego zabrać?
Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie panelu. Rejestracja polega na podaniu kilku podstawowych danych, a przede wszystkim: adresu e-mail, daty urodzenia i płci. Musimy pamiętać, aby podawane przez nas dane były prawdziwe – gwarantuje to nam bezproblemowy przepływ informacji oraz zarobionej gotówki. Zarejestrować się możesz na stronie panelu tgmpanel.pl lub na stronie portalu dla respondetów portal.tgmpanel.com

Zarejestruj się, wypełniaj płatne ankiety online i zarabiaj używając smartfona.

Drugi krok to potwierdzenie naszej tożsamości i rejestracji na stronie. W celu weryfikacji musimy kliknąć w link wysłany na naszego maila. Pamiętaj, aby sprawdzić zakładkę Promocje oraz folder Spam, jeśli nie widzisz e-maila aktywacyjnego.

Aby upewnić się, że nasze e-maile trafiają do skrzynki odbiorczej, a nie do spamu, dodaj adres do swojej listy kontaktów lub książki adresowej.

Trzeci krok wymaga od nas poświęcenia kilku minut i uzupełnienia swojego profilu. Dzięki temu zostaniemy przypisani do odpowiednich ankiet i nie zmarnujemy czasu na nieefektywne badania. Już za samo uzupełnienie profilu otrzymasz punkty (a każdy punkt przekłada się na zarobione pieniądze), profil można aktualizować co 6 miesięcy.

Czwarty krok to oczekiwanie na ankietę. Gdy odpowiadające Twojemu profilowi badanie będzie dostępne, najczęściej otrzymasz o tym powiadomienie na swojego maila. Dzięki temu nie ominie Cię szansa na powiększenie Twojego salda na naszym panelu on-line. Jest to również ważne ze względu na czas realizacji badania – po kilku dniach (a czasem kilku godzinach) ankieta może być już nieaktywna.

Pamiętaj, że nie o wszystkich ankietach informujemy e-mailowo, a część powiadomień może zniknąć w morzu innej korespondencji, warto więc wyrobić sobie codzienny nawyk, np. do porannej kawy, regularnego logowania się na swoje konto na portalu respondenta https://portal.tgmpanel.com – żeby sprawdzić, czy są nowe ankiety gotowe do uzupełnienia (a więc, czy pojawiła się kolejna szansa na zarobienie pieniędzy online).

Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o nowych ankietach za pomocą aplikacji Whats Up i Facebook messenger oraz wtyczki w przeglądarce Chrome (czyli ankiety mogą się pojawiać na Twoim telefonie lub z boku ekranu komputerowego). Opcje te można bez problemu włączyć (i równie prosto z nich zrezygnować) w konfiguracji Twojego osobistego konta na panelu badawczym https://portal.tgmpanel.com.

Trzeci krok wymaga od nas poświęcenia kilku minut i uzupełnienia swojego profilu

Piątym krokiem jest wypełnienie ankiety. Tu również musimy pamiętać, aby podawane odpowiedzi były przemyślane i zgodne z prawdą. Pamiętaj – Twoja praca nad naszymi ankietami on-line, Twój wkład w badania rynkowe zlecane przez przeróżne marki jest niezwykle ważny. W oparciu o te ankiety podejmowane są istotne decyzje, które mogą mieć wpływ także na Twoje życie. Udzielając szczerych odpowiedzi nie musimy się jednak niczego obawiać, gdyż płatne ankiety online na naszym panelu są całkowicie anonimowe.

Po ukończeniu ankiety możemy sprawdzić stan naszego wynagrodzenia. TGM Panel oferuje wynagrodzenie za wypełnioną ankietę w PLN oraz w punktach (1 pkt = 1 PLN). Otrzymasz również 0.04 punktu za poświęcony czas, w przypadku gdy nie zakwalifikujesz się do badania (badanie zamknięte, pełne kwoty, potrzebny inny profil respondenta itp.)

Szósty krok jest najbardziej przyjemny, gdyż wiąże się z odbiorem Twojego wynagrodzenia. Pamiętajmy, aby sprawdzić, jaka minimalna kwota pozwala nam zlecić przelew. W przypdku TGM Panel jest to 40 zł dla wypłat złotówkowych lub 10 zł w przypadku wypłaty z salda punktów (część ankiet jest płatna bezpośrednio w złotówkach, część w punktach konwertowanych potem na złotówki – zależy to od zleceniodawcy).

Coraz więcej paneli badawczych, także tgmpanel.pl zleca przelewy na konta PayPal – paypal.com. Z konta PayPal możemy potem przelać wynagrodzenie na zwykłe konto bankowe. Po kilku dniach pieniądze znajdują się już na naszym koncie docelowym.

Możliwe jest też doładowanie zarobioną kwotą swojego konta telefonicznego (jeśli posiadasz telefon na kartę).

Trzecią opcją spieniężenia Twojej wypłaty są kody podarunkowe Gcodes – więcej informacji na stronie app.gcodes.com.

Przed pierwszym zleceniem wypłaty musisz potwierdzić swój numer telefonu – numer możesz podać w profilu.

Pamiętajmy, aby sprawdzić, jaka minimalna kwota pozwala nam zlecić przelew. W przypdku TGM Panel jest to 40 zł dla wypłat złotówkowych lub 10 zł w przypadku wypłaty z salda punktów

Prawda, że to proste?

Czas w drodze do pracy, szkoły, na spotkanie czy chwila odpoczynku przy kawie wystarczą, by w sposób łatwy i przyjemny zarabiać pieniądze. Kilka minut dziennie poświęcone na wypełnienie ankiety sprawi, że saldo na naszym koncie się powiększy.

Jednak jak znaleźć płatne ankiety?

Często wyskakujące podczas przeglądania stron internetowych okienka z ankietami w tym wypadku nas nie interesują. Są one darmowe i oprócz straconego czasu nic nie zyskamy.

Chcąc zarabiać na ankietach, musimy znaleźć zaufany panel badawczy, który zagwarantuje nam wynagrodzenie za wypełnioną ankietę. Obecnie w Internecie znajdziemy wiele takich portali. Który więc wybrać? Oczywiście ten, który jest łatwy w obsłudze, czytelny i przede wszystkim wypłacalny. Takim właśnie panelem jest tgmpanel.pl. Zapraszamy do rejestracji.

TGM Research - online panel, mobile market research surveys

TGM Panel Polska należy do dostawcy badań rynku – TGM Research FZE. Żyjemy w świecie nowych technologii i odkrywamy je wspólnie na potrzeby badań rynku. Przyłącz się do nas i poznaj fascynujący świat ankiet mobilnych.

O Panelu